Rozvoz obědů

 

ROZVOZ OBĚDŮ

Potřebujete zajistit obědy pro vaše zaměstnance? Obraťte se na naši firmu, která zajišťuje rozvoz obědů do firem a domácností. Náš jídelní lístek zahrnuje hovězí, vepřové a kuřecí maso, rybí, bezmasá, sladká jídla, saláty, tradiční česká jídla. Veškeré pokrmy jsou připravovány v naší kuchyni, nepoužíváme žádné polotovary.

Jídlo dodáváme hygienicky balené v zatavitelných miskách nebo do vlastních jídlonosičů. Každý den si můžete vybrat z několika druhů jídel z našeho jídelního lístku, který se připravuje vždy na týden dopředu. Nabízíme Vám bohatý výběr jídel, které si můžete objednat emailem nebo telefonicky. Pro objednání jídel na tentýž den od 7:30 do 9:00 hodin, každý pracovní den. Z důvodu množství objednávek a zaručení dodávky jídel dle Vašeho výběru je dobré objednávku doručit den předem do 16:00 hodin.

Doba rozvozu: Po – Pá 10:00 do 13:30 hodin.

Způsoby platby: platba hotově, bezhotovostně platební kartou při předání, terminál rovněž přijímá e-stravenky Sodexo Gastro, Ticket Restaurant. Platba stravenkami (Ticket Restaurant, Sodexo, Cheque Déjeuner) při předání. Při pravidelných objednávkách a dohodnutém množství, lze domluvit způsob platby na fakturu.

Cena jídla je včetně obalu

Doba rozvozu:
Po- Pá 10:00 – 13:30

Pokud Vás nabídka oslovila, kontaktujte nás na:

tel.  315 559 966 nebo na rozvoz@restaurace-svata.cz

Naší prioritou je spokojenost zákazníka!

www.restaurace-svata.cz                                                                                                 

Svatá 31, 267 51 Zdice

 

 

 

 

Comments are closed.